Osiedle Żwirowa (Etap1)

Realizacja I etapu budowy 4 budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w ramach osiedla, które będzie obejmowało 16 budynków. „Osiedle Żwirowa Etap I ” to kameralne przedsięwzięcie składające się z czterech domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej o powierzchni od 85m2 do 101m2, zlokalizowane w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Żwirowej 1. Inwestor zadbał o poczucie bezpieczeństwa i komfortu przyszłych mieszkańców. Osiedle będzie ogrodzone, zamknięte bramą wjazdową z furtką i domofonem. Ponadto inwestycja będzie doskonale oświetlona poprzez zamontowanie estetycznych latarni. Przez teren osiedla będzie prowadzić utwardzona droga wewnętrzna z chodnikiem, z której każdy właściciel będzie miał zapewniony wjazd na teren własnej posesji.

Nasze budynki wykonane będą z materiałów najwyższej jakości przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii i wysokiej staranności wykończenia. Każdy segment powstanie na przestronnych działkach o zróżnicowanych powierzchniach z własnym ogródkiem, miejscem postojowym, chodnikami i opaską wokół budynku wykonanymi z kostki brukowej.

Kameralne Osiedle Segmentów przy ul. Żwirowej 1

Kameralne Osiedle Segmentów przy ul. Żwirowej 1

Parter: Do domu prowadzą drzwi antywłamaniowe z przeszkleniem, na parterach zaprojektowano przedsionki, część „dzienną z salonem” lub „salonem i jadalnią”, „oddzielną kuchnią” lub „aneksem kuchennym” ponadto jest łazienka z prysznicem, spiżarnia / schowek , miejsce pod kominek i wyjście na ogród.

I Piętro: Pokoje składają się z dwóch lub trzech sypialni oraz dużej łazienki z podgrzewaną podłogą. Z sypialni prowadzą wyjścia na balkony. Na uwagę zasługuje fakt, że wszystkie pomieszczenia mają pełną wysokość – bez skosów. Z pierwszego piętra prowadzą schody na poddasze.

Poddasze: W budynku będzie nieużytkowe poddasze na które prowadzą betonowe schody. Przewidywana otwarta powierzchnia to około 30 m.kw o wysokości ponad 2 metry, ważne: NIE WLICZANE w Cenę! Na uwagę zasługuje nowoczesne ocieplenie poddasza metodą pianową, otwarto-komórkową, która zapewnia brak występowania mostków termicznych jak i najwyższą efektywność izolacyjną w lato i zimę. W dachu znajdować się będą 2 okna połaciowe, szklany wyłaz na dach, dostarczając wysoki poziom doświetlenia. Doprowadzenie podłączenia mediów wod-kan jak również możliwość instalacji grzejników zapewni przyszłym mieszkańcom wysoki standard wykorzystania.

Media i Standard Wykończenia: Inwestycja ma zapewniony dostęp do wszystkich mediów miejskich, tj. gazu ziemnego, wody i kanalizacji oraz energii elektrycznej. Każdy z lokali zostanie wyposażony we własny piec CO dwu-funkcyjny z zamkniętą komorą spalania, grzejniki typu purmo oraz ogrzewanie podłogowe w kuchni i łazienkach.
W lokalach zostanie rozprowadzona instalacja telewizyjna, telefoniczna, domofonowa i alarmowa.

Wieloletnie doświadczenie w technologii ocieplania budynków grubą warstwą styropianu, metodą pianową – poddasza, oknami PCV (5 komorowe 2 szybowe) zapewni przyszłym nabywcą gwarantowane niskie opłaty z tytułu ogrzewania.

Elewacja Segmentów budowanych w ramach osiedla Żwirowa Etap I

Elewacja Segmentów budowanych w ramach osiedla Żwirowa Etap I

Osiedle Żwirowa położone jest w spokojnej i zielonej dzielnicy Grodziska. Zakup jest skierowany do osób, które cenią sobie bliskość natury, a jednocześnie pragną korzystać z udogodnień jakie daje komfort mieszkania w mieście. Inwestycja doskonale skomunikowana z Warszawą (kolejka WKD, PKP, Autostrada A2, Trasa Katowicka). W pobliżu zlokalizowane są : przedszkola, szkoła podstawowa nr.6, basen Wodnik, przychodnia lekarska i szpital, ostatnia stacja kolejki WKD, targowisko miejskie, sklepy – jednym słowem, wszystko co potrzebne do wygodnego życia.

Rzuty architektoniczne

Klientem firmy BMR Baćko zostałem w roku 2009 kupując mieszkanie w rozpoczętej inwestycji firmy. Biuro sprzedaży działa bardzo profesjonalnie, a na każdym prowadzonym etapie budowy byłem obsłużony profesjonalnie. Wzbudzało to moje wielkie zaufanie. Dziękuje!

Marek Świdnicki

Biuro Sprzedaży

Zapraszamy do naszego biura. Nasi konsultanci pozostają do Państwa dyspozycji.

Nasze telefony:

  • +48 600-700-347 ( Marcin Cieślak )
  • +48 600-500-364 ( Roman Frej )

Adres Biura Sprzedaży:

BMR BAĆKO Sp. Jawna
Pl. Wolności 21
05-825 Grodzisk Mazowiecki
(Budynek ING przy Deptaku)
(zobacz na mapie)

Pn-Pt: 10:00 – 18:00
Sob: 10:00 -14:00

Możliwość prezentacji nieruchomości w późniejszych godzinach pracy po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

Fakty o inwestycji

  • Rodzaj/typ siedliska: Segmenty i domy
  • Powierzchnia: 85-101 m2
  • Status inwestycji: W trakcie realizacji

Zobacz miejsce budowy

Ilość lokali dostępnych w inwestycji

Kredyty!

Pomagamy w otrzymaniu najlepszych kredytów hipotecznych na rynku. Zapraszamy do kontaktu
z naszym Biurem Sprzedaży.

Wizualizacja Ogrodu, Segmenty , Etap I

Wizualizacja Ogrodu, Segmenty , Etap I

Tabela zagospodarowania inwestycji

Nr Pow.Mieszkania Pow.Działki Pokoje Piętro Plan (PDF)
1 85,00 m2 322 m2 3 0-1 Rezerwacja n/d
2 83,56 m2 266 m2 3 0-1 Rezerwacja n/d
3 101,37 m2 247 m2 4 0-1 Dostępne n/d
4 98,20 m2 396 m2 4 0-1 Rezerwacja n/d