Kamienica Centrum

Niepowtarzalną szansą do zmiany starego mieszkania na nowoczesne, funkcjonalne i energooszczędne jest „Kamienica Centrum” w Brwinowie. Oferta skierowana jest w szczególności do tych osób, którym doskwierają niedogodności związane z mieszkaniem na dużych osiedlach, a ceniących sobie prywatność i kameralność

Funkcjonalny układ pomieszczeń, deweloperski stan w połączeniu z solidnym i eleganckim wykończeniem sprawią iż mieszkanie w Kamienicy będzie wyjątkowo udanym i szczęśliwym.

Fakty o inwestycji

  • Rodzaj/typ siedliska: Mieszkania
  • Powierzchnia: 41, 67, i 74 m2
  • Status inwestycji: Zakończona

Budujemy solidnie!

Umów się na spotkanie i zobacz swoje
nowe mieszkanie! Najwyższa jakość
wykończenia i solidne materiały.

W Kamienicy Centrum znajdują się 2 mieszkania na drugiej kondygnacji (41,6 i 67,6 m2) z balkonami, na parterze zlokalizowane są lokale usługowe, w podwórzu przestronne i bezpieczne miejsca postojowe oraz pomieszczenia na wózki i rowery. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców przewidziano ogrodzenie terenu.
Inwestor zastosował nowoczesne rozwiązania technologiczne, które umożliwiają minimalizację kosztów eksploatacyjnych oraz sprawną administrację dzięki np. zastosowaniu wysokiej sprawności urządzeń grzewczych i pomiarowych oraz wysokiej klasy materiałów izolacji cieplnej.

W pobliżu

Lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do środków komunikacji podmiejskiej (bliskość stacji linii kolejowej PKP, rozbudowana infrastruktura miejska). Atutem naszej inwestycji jest szczególne miejsce ze względu na dogodne położenie przy głównym rynku, które stanowi centrum Brwinowa.

Kontakt

Zapraszamy do naszego biura. Nasi konsultanci pozostają do Państwa dyspozycji.

Nasze telefony:

  • +48 600-700-347 ( Marcin Cieślak )
  • +48 600-500-364 ( Roman Frej )

Adres Biura Sprzedaży:

BMR BAĆKO Sp. Jawna
Pl. Wolności 21
05-825 Grodzisk Mazowiecki
(Budynek ING przy Deptaku)
(zobacz na mapie)

Pn-Pt: 10:00 – 18:00
Sob: 10:00 -14:00

Zobacz miejsce inwestycji