„ING Bank Śląski”

Udaną inwestycją BMR Baćko jest kamienica zlokalizowana w ścisłym centrum Grodziska Maz. Obiekt w pełni przeznaczony pod powierzchnie handlowe i biurowe. Prestiżowa lokalizacja budynku łącząca w sobie tradycyjne wzornictwo kamienicy i nowoczesne rozwiązania architektoniczne. Na parterze od momentu oddania do użytku lokalu do dnia dzisiejszego siedzibę swoją ma ING BANK Śląski. Pozostałe powierzchnie to obiekt handlowy i biura. Wszystkie lokale posiadają oddzielne wejścia czyniąc je w pełni samodzielnymi.

11 Listopada 36

Wbudowana w ciąg komunikacyjny inwestycja BMR Baćko to jeden z ciekawszych budynków w architekturze miasta Grodzisk Mazowiecki. Budynek z przestrzenią wewnętrzną wykonany w wysokim standardzie wykończenia.

Segmenty „Na Laski”

Segmenty „Na Laski” to inwestycja w pełni zrealizowana i oddana do użytku w 2008r. Osiedle składa się z czterech zespołów domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, po 2 mieszkania w każdym segmencie, każdy segment o powierzchni od 110 do 150 m2 z garażem i przynależną działką – w sumie na osiedlu zamieszkało 8 rodzin.

Obrońców Getta 26

W latach 1997-1998 wybudowaliśmy i oddaliśmy do użytku budynek znajdujący się przy ulicy Obrońców Getta 26 w Grodzisku Maz. Obiekt mieszkalny z 5 lokalami mieszkalnymi i usługowo – handlowym parterem wybudowany w centrum miasta na tyłach deptaku. W budynku zostały zaprojektowane funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanych metrażach z balkonami i tarasami.

 

Kontakt

Zapraszamy do naszego biura. Nasi konsultanci pozostają do Państwa dyspozycji. Nasze telefony:

  • +48 600-700-347 ( Marcin Cieślak )
  • +48 600-500-364 ( Roman Frej )

Adres Biura Sprzedaży: BMR BAĆKO Pl. Wolności 21 05-825 Grodzisk Mazowiecki (Budynek ING przy Deptaku) (zobacz na mapie)

Pn-Pt: 10:00 – 18:00
Sob: 10:00 -14:00

Budujemy solidnie!

Umów się na spotkanie i zobacz swoje
nowe mieszkanie! Najwyższa jakość
wykończenia i solidne materiały.