Biuro nieruchomości

Świadczymy usługi w pośrednictwie kupna – sprzedaży i wynajmu nieruchomości. W naszej ofercie biura znajdziecie Państwo mieszkania, domy, działki oraz nieruchomości komercyjne z Grodziska Mazowieckiego i okolic.

O nas
Agencja – BMR Baćko Nieruchomości – jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm na rynku Grodziska Mazowieckiego. Działamy zarówno na terenie miasta, jak i całego powiatu i miejscowości ościennych: Milanówek, Podkowa Leśna, Baranów, Jaktorów, Żabia Wola.

Gwarancja Jakości

Ze względu na zdobyte doświadczenie i solidność na rynku nieruchomości, cieszymy się zaufaniem wśród naszych Klientów. Oferujemy Państwu pomoc przy wyborze nieruchomości oraz atrakcyjne warunki współpracy. Mamy jasno określone zasady każdej transakcji i nie pozostawiamy miejsca na wątpliwości, czym osiągnęliśmy zadowolenie naszych kontrahentów.

Dzięki BMR Nieruchomości udało mi znaleźć, sfinalizować z pełnym sukcesem i wyremontować nasz wymarzony dom w Milanówku. Jesteśmy bardzo wdzięczni i polecamy oczywiście usługi agencji.

Marek Piotrowski z żoną

Nasza Oferta

Zajmujemy się zarówno rynkiem wtórnym, pośrednicząc w transakcjach kupna, sprzedaży, wynajmu, jak i rynkiem pierwotnym – oferujemy bowiem jako firma deweloperska szeroką gamę segmentów, mieszkań i domów oraz współpracę z lokalnymi deweloperami. Pomagamy Państwu w sfinansowaniu waszych wymarzonych nieruchomości, a nasza wiedza to współpracy z najlepszymi doradcami w branży. W naszej ofercie znajdą Państwo mieszkania, domy, lokale usługowe oraz działki. Dla naszych klientów opracowujemy certyfikaty energetyczne budynków.

Finasowanie

Oferujemy pomoc w wyborze banku i uzyskaniu finansowania w zakresie:

  • kredytów i pożyczek hipotecznych;
  • kredytów i pożyczek dla podmiotów gospodarczych;
  • kredytów dla firm z dofinansowaniem;
  • kredytów gotówkowych.

Pośredniczymy pomiędzy klientem a bankami. Dla każdego klienta dopasowujemy  najlepszą ofertę do jego potrzeb. Doradca w tym zakresie  ma długoletnie  doświadczenie poparte praktyką w Banku. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Panią Martą Sadownik pod numerem tel. kom. 600 500 774

Skuteczny Marketing

W celu dotarcia do Klientów, staramy się być coraz bardziej widoczni – nasze stoisko znajdą Państwo na Targach Mieszkaniowych, natomiast nasze oferty znajdują się w wyszukiwarkach nieruchomości, na przykład nowyadres.pl lub tabelaofert.pl. Współpracujemy także z innymi agencjami nieruchomości. Każda z zainteresowanych osób może uzyskać od nas subskrypcję z powiadomieniami o nowościach.

BMR Baćko

 

Zapraszamy do naszego biura.

Tel.stacjonarny: +48 (022) 730 01 12
Tel.komórkowy: +48 600 282 350
Tel.komórkowy: +48 600 282 466

Biuro Sprzedaży / Agencja Nieruchomości:

  • +48 600-700-347 ( Marcin Cieślak )
  • +48 600-500-236 ( Adrian Biernacki)
  • +48 600-500-774 ( Marta Sadownik)

Nasz e-mail: nieruchomosci@bmrdom.pl

Nasz adres:
BMR BAĆKO Sp. Jawna
Pl. Wolności 21, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
(zobacz na mapie)

Pn-Pt: 10:00 – 18:00
Sob: 10:00 – 14:00